Anne ile kızını ayıran kaza

Silivri'de bir cip yol kenarındaki kamyona çarptı. Cipi kullanan anne kazadan burnu bile kanamadan kurtuldu... Kızı ise feci şekilde can verdi...

14 yaşında hayatının baharındaydı daha… Birkaç ay önce annesinin arabasıyla da böyle poz vermişti. Nereden bilebilirdi o cipin kendisine mezar olacağını.. Silivri'de arızalanan bir kamyon emniyet şeridinde durdu.. İdayet Aldemir de kızıyla cipine binmiş ilerliyordu ama yol kenarındaki kamyonu fark etttiğinde artık çok geçti. Kamyona arkadan çarptı.. Çarpmanın şiddetiyle savrulan cip, refüjde durabildi.. Aracın üst kısmı parçalanmıştı. Anne İdayet Aldemir burnu bile kanamadan çıktı o cipten.. Kızı Zeynep onun kadar şanslı değildi. 14 yaşındaki Zeynep cipte sıkıştı... Onu sıkıştığı yerden jandarma kurtardı ama artık çok geçti.. Zeynep hayatını kaybetmişti. Hayat doluydu... En büyük tutkusu paten kaymaktı.. Arkadaşları da onu çok seviyordu.. Ölüm haberi onları da yıktı... Zeynep'in hayatını kaybettiği kazayla ilgili olara annesi İdayet ve kamyon sürücüsü gözaltına alındı...

Yahudi yerleşimi barışın önünde tehdit

İsrail’in Batı Şeria’da yeni Yahudi yerleşim birimi inşaatı kararına sert tepki gösteren Filistin yönetimi geri adım atılmaması halinde barış görüşmelerinden çekileceğini duyurdu.

Davutoğlu Myanmar'a gidiyor

Rohingya Müslümanlarının durumunu yerinde inceleyecek İslam İşbirliği Teşkilatı heyetinde Türkiye'yi Dışişleri Bakanı Davutoğlu temsil edecek.

"Freud üçlemesi"ne rekor fiyat

Francis Bacon'un, Freud üçlemesi, New York'ta yapılan müzayedede, rekor bir fiyatla 142 milyon 405 bin dolara alıcı buldu.

Bu kategorideki diğer haberler